Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

Godło


 


 

 


 

 

 


Dzisiaj jest: Czwartek
28 Września 2023
Imieniny obchodzą
Jan, Laurencjusz, Wawrzyniec, Luba,
Lubosza, Marek, Nikita, Salomon, Sylwin,
Wacław, Wacława, Więcesław

Do końca roku zostało 95 dni.
Zodiak: Waga

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Wykonujemy odnowienia spawalnicze

Aktualności_strona glowna

Sprawozdanie finansowe Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego
w Wąbrzeźnie:

http://pow-wabrzeski.rbip.mojregion.info/centrum-ksztalcenia-praktycznego-i-ustawicznego-w-wabrzeznie


INFORMACJA DLA LUDNOŚCI DOTYCZĄCA SPOSOBU POSTĘPOWANIA W PRZYPADKU PODEJRZENIA ZAKAŻENIA NOWYM KORONAWIRUSEM SARS CoV-2 ZNAJDUJE SIĘ W ZAŁĄCZNIKU PLIKU PDF DO POBRANIA NA DOLE STORNY 

 

 


 

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania znajdują się na dole strony

 

 

 


 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, rodzinnej atmosfery oraz zawodowego, jak i prywatnego spełnienia w nadchodzącym Nowym Roku 2020

Życzą Dyrektor wraz z nauczycielami i pracownikami CKPiU

 


Kolejny etap przy utwardzaniu powierzchni przy CKPiU za nami. Tym razem wyrównany został pozostały teren oraz nawieziono kamień utwardzający. Efekt widać od razu. Dzięki tym robotom osoby korzystające z usług CKPiU będą miały lepszy dojazd.

 

 


Trwa budowa parkingu w CKPiU. Prace idą pełną parą. Pracownicy naszej placówki wyrównali  już nawierzchnię, ułożyli obrzeża oraz utwardzili skarpę. Efekty widać zdnia na dzień. Za niedługo będziemy mogli pochwalić się zupełnie nowym parkingiem, z którego z chęcią korzystać będą petenci CKPiU.  

 


Informacja jak skutecznie chronić swoje dane osobowe, zapraszamy do zapoznania się z linkiem:

 

https://uodo.gov.pl/pl/138/1221

 

 

 


 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom oraz pracownikom oświaty składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy oraz sukcesów zarówno zawodowych, jak i prywatnych. 

 

 Ogłaszamy nabór na kurs spawania. Oferujemy spawanie metodami MAG, MIG, MMA oraz TIG. Kurs trwa około miesiąca. Po odbyciu kursu uczestnik przystępuje do egzaminu z części teoretycznej, jak i praktycznej. Po zdaniu egzaminu otrzymuje książeczkę spawacza oraz certyfikat wystawiony przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach. Certyfikat ważny jest przez trzy lata. 
Wszystkich zainteresowanych kursem spawacza prosimy o kontakt tel: 56 688 16 03, lub osobiście w naszej placówce.

 

 

Copyright © 2013. CKPiU Rights Reserved.


Facebook youtube